Tooltip (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Remove
uk: Вилучити

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Message
uk: Повідомлення

en: Insert
uk: Вставити

en: Update
uk: Оновити

en: Top
uk: Зверху

en: Text
uk: Текст

en: Bottom
uk: Знизу

en: Position
uk: Позиція

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Placement
uk: Розташування

en: Tooltip
uk: Підказка
