Tooltip (1.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Remove
sr: Уклони

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Message
sr: Порука

en: Update
sr: Ажурирање

en: Text
sr: Текст

en: Bottom
sr: Дно

en: Entity type
sr: Тип ентитета
