Tooltip (1.0.0) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Message
id: Pesan

en: Update
id: Perbarui

en: Top
id: Atas

en: Text
id: Teks

en: Bottom
id: Dasar

en: here
id: di sini

en: Position
id: Posisi

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Entity type
id: Jenis Entity
