Tooltip (1.0.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Message
ja: メッセージ

en: Update
ja: 更新

en: Top
ja: トップ

en: Text
ja: テキスト

en: Bottom
ja: ボトム

en: here
ja: こちら

en: Position
ja: ポジション

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Tooltip
ja: ツールチップ
