Tooltip (1.0.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು
