Tooltip (1.0.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Message
mn: Зурвас

en: Insert
mn: Оруулах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Top
mn: Дээд

en: Text
mn: Текст

en: Bottom
mn: Доод

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
