Tooltip (1.0.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Message
sv: Meddelande

en: Insert
sv: Infoga

en: Update
sv: Uppdatera

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: here
sv: här

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Placement
sv: Placering
