Tooltip (1.0.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Message
te: సందేశం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Top
te: పైన

en: Text
te: పాఠ్యం

en: here
te: ఇక్కడ

en: Position
te: స్థానం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
