Tooltip (1.0.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Message
tr: İleti

en: Insert
tr: Ekle

en: Update
tr: Güncelle

en: Top
tr: En üst

en: Text
tr: Metin

en: Bottom
tr: Alt

en: here
tr: buraya

en: Position
tr: Konum

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Tooltip
tr: Araç ipucu
