Tooltip (1.0.0) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Text
ug: تېكىست

en: Bottom
ug: ئاستى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: About
ug: ھەققىدە
