Tooltip (1.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Text
eo: Teksto

en: Position
eo: Loko

en: Entity type
eo: Speco de ento
