Tooltip (1.0.1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Message
hr: Poruka

en: Insert
hr: Umetni

en: Update
hr: Osvježi

en: Text
hr: Tekst

en: Bottom
hr: Dno

en: here
hr: ovdje

en: Position
hr: Pozicija

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
