Tooltip (1.0.1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Message
hu: Üzenet

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Update
hu: Frissítés

en: Top
hu: Teteje

en: Text
hu: Szöveg

en: Bottom
hu: Alja

en: here
hu: ide

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Tooltip
hu: Eszköztipp

en: No blocks found.
hu: Nem található blokk.
