Tooltip (1.0.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Message
jv: Pesen

en: Update
jv: Dianyari

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Text
jv: Teks

en: Bottom
jv: Ngisor

en: here
jv: nag kéné

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -
