Tooltip (1.0.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Top
lt: Viršus

en: Text
lt: Tekstas

en: Bottom
lt: Apačia

en: here
lt: čia

en: Position
lt: Pozicija

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas
