Tooltip (1.1.1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Top
bo: འགོ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: here
bo: འདིར།

en: Position
bo: གནས་ས

en: Left
bo: གཡོན

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
