Tooltip (1.1.1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Message
cs: Zpráva

en: Insert
cs: Vložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: here
cs: zde

en: Position
cs: Pozice

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Placement
cs: Umístění
