Tooltip (1.1.1) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Insert
de: Einfügen

en: Update
de: Aktualisieren

en: Top
de: Oben

en: Bottom
de: Unten

en: here
de: hier

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Top left
de: Oben links

en: Top right
de: Oben rechts

en: Bottom right
de: Unten rechts

en: Bottom left
de: Unten links

en: About
de: Über

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Placement
de: Platzierung

en: Right top
de: Rechts oben

en: Right bottom
de: Rechts unten

en: Left bottom
de: Links unten

en: Left top
de: Links oben

en: No blocks found.
de: Keine Blöcke gefunden.
