Tooltip (1.1.1) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Subscribe
es: Suscribirse

en: Message
es: Mensaje

en: Insert
es: Insertar

en: Update
es: Actualizar

en: Top
es: Superior

en: Text
es: Texto

en: Bottom
es: Inferior

en: here
es: aquí

en: Position
es: Posición

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Top left
es: Superior izquierda

en: Top right
es: Superior derecha

en: Bottom right
es: Inferior derecha

en: Bottom left
es: Inferior izquierda

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Placement
es: Ubicación
