Tooltip (1.1.1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Message
fi: Viesti

en: Update
fi: Päivitys

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Text
fi: Teksti

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: here
fi: täällä

en: Position
fi: Sijoitus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi
