Tooltip (1.1.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Update
ne: अपडेट

en: Top
ne: माथि

en: Text
ne: अक्षर

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
