Tooltip (1.1.2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Message
fa: پیام

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Top
fa: بالا

en: Text
fa: متن

en: Bottom
fa: پایین

en: here
fa: اینجا

en: Position
fa: موقعیت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Top left
fa: بالا چپ

en: Top right
fa: بالا راست

en: Bottom right
fa: پایین راست

en: Bottom left
fa: پایین چپ

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Entity type
fa: نوع عنصر
