Tooltip (1.1.2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Message
lv: Ziņojums

en: Insert
lv: Ievietot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Top
lv: Augša

en: Text
lv: Teksts

en: Bottom
lv: Apakša

en: here
lv: šeit

en: Position
lv: Pozīcija

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Entity type
lv: Entītijas veids
