Tooltip (1.1.2) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Insert
pl: Wstaw

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Top
pl: Góra strony

en: Text
pl: Tekst

en: Bottom
pl: Dół strony

en: here
pl: tutaj

en: Position
pl: Pozycja

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Placement
pl: Umiejscowienie

en: Tooltip
pl: Dymek
