Tooltip (1.1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Message
ur: پیغام

en: Update
ur: تجدید

en: Text
ur: متن

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
