Tooltip (1.1.2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Remove
am: አስወግድ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Message
am: መልእክት

en: Update
am: አዘምን

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Position
am: ቦታ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
