Tooltip (1.1.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Message
nl: Bericht

en: Insert
nl: Invoegen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Top
nl: Bovenaan

en: Text
nl: Tekst

en: Bottom
nl: Onderkant

en: here
nl: hier

en: Position
nl: Positie

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Placement
nl: Plaatsing
