Tooltip (1.1.2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Message
sk: Správa

en: Insert
sk: Vložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: here
sk: tu

en: Position
sk: Pozícia

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Entity type
sk: Typ entity
