Tooltip (1.1.2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Message
sl: Sporočilo

en: Update
sl: Posodobitev

en: Top
sl: Na vrhu

en: Text
sl: Besedilo

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Position
sl: Položaj

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: About
sl: O modulu
