Tooltip (1.1.2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Message
ta: செய்தி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Top
ta: மேல்

en: Text
ta: உரை

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Position
ta: இடம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
