Tooltip (1.1.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Message
th: ข้อความ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Text
th: ข้อความ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
