Tooltip Ckeditor (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Save
cs: Uložit

en: Other
cs: Jiné

en: Edit Link
cs: Upravit odkaz

en: Add link
cs: Přidat položku

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"
