Tooltip Ckeditor (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Save
eu: Gorde

en: Other
eu: Bestea

en: Edit Link
eu: Esteka editatu

en: Add link
eu: Esteka gehitu

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: Tooltip
eu: Argibidea
