Tooltip Ckeditor (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save
et: Salvesta

en: Other
et: Muu

en: Edit Link
et: Muutmise link

en: Add link
et: Lisa link

en: Edit link
et: Muutmise link
