Tooltip Ckeditor (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save
he: שמירה

en: Other
he: אחר

en: Edit Link
he: עריכת קישור

en: Add link
he: הוספת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור
