Tooltip Ckeditor (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Other
ru: Другое

en: Edit Link
ru: Редактировать ссылку

en: Add link
ru: Добавить ссылку

en: Edit link
ru: Ссылка на редактирование

en: Tooltip
ru: Подсказка
