Tooltip Ckeditor (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Save
da: Gem

en: Other
da: Anden

en: Edit Link
da: Redigér link

en: Add link
da: Tilføj link

en: Edit link
da: Redigér-link

en: Tooltip
da: værktøjstip
