Tooltip Ckeditor (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Other
hu: Egyéb

en: Edit Link
hu: Hivatkozás szerkesztése

en: Add link
hu: Hivatkozás hozzáadása

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Tooltip
hu: Eszköztipp
