Tooltip Ckeditor (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Save
ja: 保存

en: Other
ja: その他

en: Edit Link
ja: リンクの編集

en: Add link
ja: リンクの追加

en: Edit link
ja: 編集リンク

en: Tooltip
ja: ツールチップ
