Tooltip Ckeditor (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Other
uk: Інше

en: Edit Link
uk: Редагувати посилання

en: Add link
uk: Додати посилання

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Tooltip
uk: Підказка
