Tooltip Ckeditor (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save
vi: Lưu

en: Other
vi: Khác

en: Add link
vi: Thêm liên kết

en: Edit link
vi: Sửa liên kết

en: Tooltip
vi: Gợi ý công cụ
