Tooltip Ckeditor (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Save
ca: Desa

en: Other
ca: Altres

en: Edit Link
ca: Edita l'enllaç

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició
