Tooltip Ckeditor (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Save
it: Salva

en: Other
it: Altro

en: Edit Link
it: Modifica link

en: Add link
it: Aggiungi link

en: Edit link
it: Link modifica

en: Tooltip
it: Suggerimento
