Tooltip Ckeditor (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Other
nl: Andere

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: Edit link
nl: Bewerkingslink
