Tooltip Ckeditor (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save
th: บันทึก

en: Other
th: อื่นๆ

en: Edit Link
th: แก้ไขลิงค์

en: Add link
th: เพิ่มลิงค์

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์
