Tooltip Ckeditor (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: Other
tr: Diğer

en: Edit Link
tr: Bağlantıyı Düzenle

en: Add link
tr: Bağlantı ekle

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle

en: Tooltip
tr: Araç ipucu
