Tooltip Taxonomy (2.2.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Allowed HTML tags
be: Дазволеныя HTML тэгі

en: About
be: Аб

en: - Select an existing field -
be: - Выбраць існуючае поле -

en: Text formats
be: Тэкставыя фарматы

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
be: Падзелены прабеламі спіс HTML-цэтлікаў, якія дазволеныя ў элементах фіда. Забароненыя цэтлікі выдаляюцца са змесціва.

en: View modes
be: Лады выглядаў
