Tooltip Taxonomy (2.2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Allowed HTML tags
bn: অনুমোদিত HTML ট্যাগসমূহ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Text formats
bn: লেখার ফরম্যাটসমূহ
