Tooltip Taxonomy (2.2.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Allowed HTML tags
dz: འབད་བཅུག་པའི་  ཨེཆ་ཊི་ཨེམ་ཨེལ་ ངོ་རྟགས་ཚུ།
