Tooltip Taxonomy (2.2.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Allowed HTML tags
jv: Tag HTML sing diidinaké

en: About
jv: Ngenani

en: - Select an existing field -
jv: - Milih field sing uwis ānā -

en: Text formats
jv: Format teks

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
jv: Daftar spasi-watesan kode HTML diidinaké nang tetembungan konten pasokan. Kode tag sing ora oleh dicoret sākā konten.
